Produkty dopasowane…

Znajdziemy torbę dla każdego

Torby papierowe

Produkcja toreb wysokiej jakości z nadrukami reklamowymi. Kolekcje toreb z papierów ekologicznych. Wiele możliwych opcji uszlachetniania i druku. Gwarantujemy niskie ceny. Udzielamy rabatów dla agencji reklamowych i pośredników.
Możliwość wykonania zleceń w ekspresowych terminach.

Modele

LEO

Uchwyt sznurkowy przewlekany

Ręcznie klejona papierowa torba o eleganckim charakterze. Górna krawędź, przez którą przewlekamy uchwyty, oraz dno są wzmocnione i usztywnione tekturą. Szerokie możliwości druku i uszlachetnień papieru sprawiają, że te torby papierowe cieszą się dużym uznaniem w branżach odzieżowej, jubilerskiej, kosmetycznej a także jako doskonały dodatek do firmowych materiałów marketingowych.

TAURUS

Uchwyt papierowy skręcany wklejany

Torba zaprojektowana dla potrzeb sklepów i sieci handlowych. Dzięki automatyzacji produkcji oraz użyciu właściwych materiałów udało się osiągnąć właściwą relację między jakością i ceną. Odpowiedni papier i uchwyty wykonane ze skręcanego papieru, wklejanego od wewnątrz torby zapewniają dość dużą wytrzymałość i komfort użytkowania. Torby papierowe TAURUS sprawdzają się jako torby sklepowe.

DECOR

Uchwyt wycinany

Torby papierowe o charakterystycznym uchwycie w kształcie fasolki wyciętym w górnej krawędzi.  Klejona ręcznie, nie posiada wzmocnień dna oraz górnej krawędzi         co pozwoliło nam zredukować do minimum koszty jej produkcji. Doskonała do pakowania lekkich materiałów i upominków.

Ręcznie klejona papierowa torba o eleganckim charakterze. Górna krawędź, przez którą przewlekamy uchwyty, oraz dno są wzmocnione i usztywnione tekturą. Szerokie możliwości druku i uszlachetnień papieru sprawiają, że te torby papierowe cieszą się dużym uznaniem w branżach odzieżowej, jubilerskiej, kosmetycznej a także jako doskonały dodatek do firmowych materiałów marketingowych.