Etykiety

samoprzylepne z roli

Promujesz nowy produkt? Obniżasz cenę starego? Chcesz, by Twoja oferta była widoczna? Etykiety informacyjne i promocyjne to ważny element opakowania, który przyciąga wzrok, a my wiemy, jak je wykonać dobrze.

Etykiety Samoprzylepne: Jakość i Wybór dla Polskiego Biznesu

Naszą specjalnością są etykiety samoprzylepne na roli drukowane techniką fleksograficzną i cyfrową na papierach i foliach. Projektujemy i drukujemy etykiety dla przemysłu spożywczego w branży mięsnej i mleczarskiej, na pieczywo, napoje, alkohole oraz dla przemysłu chemicznego. Działamy na terenie całej Polski, naszymi klientami są duże koncerny, agencje reklamowe, sieci handlowe i małe rodzinne firmy.

Dbamy o wizerunek marki naszych klientów poprzez nienaganną jakość surowców i druku. Oferujemy etykiety ozdobne, a także typowe i nietypowe etykiety informacyjne do znakowania towarów i opakowań. Proponujemy szeroki wybór gotowych wykrojników i dobór klejów do potrzeb klienta.

Wykonujemy również etykiety do druku termicznego i termotransferowego, czyste i z nadrukiem, idealne rozwiązanie dla branży FMCG. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako producent etykiet dla sieci handlowych, a efektem naszych działań są produkty spełniające normy najbardziej wymagających odbiorców, dostosowane do szczególnych warunków przechowywania i zgodne ze specyfikacją urządzeń wszystkich producentów.